Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Καλώς ήρθατε στο tmaxclub.gr!
Σας ευχόμαστε καλή διαμονή!

ΘΕΜΑ: Η ζωη με το T Max μαθαινοντας το..

Η ζωη με το T Max μαθαινοντας το.. 12/08/2020 03:58 #1

  • Μακρυδακης
  • Το Άβαταρ του/της Μακρυδακης
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 8
:-P
motom
motom
03:22 γερα μεσανυχτα
Καλημερα σε ολη την παρεα..
Ηθελα μερες τωρα να σας μεταφερω τα συναισθηματα του φρεσκου στον ερωτα του T Max, αλλα δεν ειχα παντα τον απαιτουμενο χρονο να το κανω..
Σημερα τα καταφερα..
Παιδια κανεις δεν ειναι γεννημενος για ολα τα ομορφα πραγματα στη ζωη, στην πορεια μαθαινει εφ'οσον το θελει,
γιατι αν δεν θελει να μαθει θα παριστανει τον ξερολα..
Εγω δεν ανηκω στους ξερολες..
Αν σας κανω λιγο να γελασετε για το πως βιωνω με τον ερωτα του T Max, παει να πει οτι ειμαι σε καλο δρομο..
Στην αρχη λοιπον, ερχομενος απο ενα αλλο σκουτερ, ενα Beverly 250 του 2005 που αγορασα καινουργιο,
και το 2006 οταν πρωτο-μπανισα το T Max, πατουσα τα σαλια μου για μερες, ειχα πει πως καποια στιγμη θα το αποκτουσα..
Ας μπω στο ψητο, αφου και λογω ηλικιας δεν μασαω να πω ακομα και τα ευτραπελα...
Στην αρχη λοιπον, τρομαξα να το κρατησω στα χερια μου..Οταν πηγα να το παραλαβω, εδιωξα με ταξι την γυναικα μου,
για να μην γινω ρεζιλι που ενιοθα εκεινη τη στιγμη...πολυ λιγος για αυτη τη μηχανη..
Ειναι ενα θεμα στο πως στηνεσαι, ισορροπεις η ακομα κι οταν στριβεις με το T Max σε σχεση με το Beverly..Η μερα με την νυχτα ειναι μεταξυ τους, καμια σχεση..
Ξεκινησα σιγα-σιγα, φευγοντας απο την Βουλιαγμενης (εκει εγινε η αγορα), και εφτασα να πινω καφε μονος μου σαν τροπαιουχος στη Νεα Μακρη,
ενω μενω κοντα στην Εθνικη Αμυνα....
Τροπαιουχος γιατι μες τη διαδρομη απεβαλα φοβους και ενδιασμους, αρχισα με τροπο να ξεψαρωνω..Δεν γεννηθηκα οδηγωντας T Max..
Ακομα και σημερα που σας γραφω μαθαινω, υπηρξαν 1 - 2 φορες, που πηγε να μου πεσει η μηχανη οταν πηγα να την στηριξω στο διπλο σταντ..
Μπορει να μου παρει κανενα μηνα μεχρι να εξοικειωθω μαζι της, αλλα δεν με νοιαζει διοτι αργα η γρηγορα θα γινει..
Η σχεση μεταξυ τους ειναι η εξης..Το ενα ειναι πρι-πρι και το αλλο ειναι Μ Η Χ Α Ν Η..
14 χρονια περιμενα για αυτο που περναω και γουσταρω αυτη την εποχη, δεν θα με χαλασει η μαθηση για ενα μηνα ακομα..
Ολα αυτα που σας γραφω, καποιοι απο εσας τα περασατε και με καταλαβαινετε, αλλοι ειστε πιο εμπειροι, αλλα κι εσεις φυσικα καταλαβαινετε..
Οταν θα ειμαι ετοιμος, θα σας ζητησω να μετεχω κι εγω στις βολτες σας που το θελω παρα πολυ..
Χαιρομαι που σας μετεφερα το ποσο ομορφα περναω με την κουκλα μου..
Καλημερα και παλι, ευχομαι να μην σας κουρασα..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.