Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Καλώς ήρθατε στο tmaxclub.gr!
Σας ευχόμαστε καλή διαμονή!

ΘΕΜΑ: Μετάβαση από παπί σε Tmax

Μετάβαση από παπί σε Tmax 29/03/2018 01:16 #1

  • Panosg
  • Το Άβαταρ του/της Panosg
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 4
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Είμαι πολύ κοντά στην αγορά ενός Tmax 530 2017. Αυτό το οποίο με απασχολεί είναι το γεγονός ότι οδηγώ εδώ και δέκα χρόνια ένα crypton x παπάκι. Παρόλο που έκανα test ride το Tmax και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα στην οδήγησή του, ωστόσο συνεχίζω να έχω ενδοιασμούς σχετικά με τη μετάβαση από το παπάκι σε ένα μεγάλο σκούτερ. Σκέφτηκα να ρωτήσω εδώ διότι είμαι σίγουρος πως όλοι είστε περισσότερο έμπειροι με τα σκούτερ. Ποια είναι η άποψή σας; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μετάβαση από παπί σε Tmax 29/03/2018 21:35 #2

  • κοριτσοπατερας
  • Το Άβαταρ του/της κοριτσοπατερας
  • Offline
  • God Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 1594
καλωσορισες και με το καλο να κανεις την αγορα .....οι μονες αλλαγες που θα εχεις θα ειναι χαρας και αυτοικανοποιησης ......βουρ

καλη Ανασταση....
γρηγορης

ανασα δεν ειν ο αερας γυρω μας
ουτε τα φαγητα και τα κρασα
ανασα ειναι οι διαδρομες τα ομορφα μερη
οι φιλοι οι καλοι και το χουνερι
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μετάβαση από παπί σε Tmax 29/03/2018 21:46 #3

  • Panosg
  • Το Άβαταρ του/της Panosg
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 4
κοριτσοπατερας έγραψε:
καλωσορισες και με το καλο να κανεις την αγορα .....οι μονες αλλαγες που θα εχεις θα ειναι χαρας και αυτοικανοποιησης ......βουρ

καλη Ανασταση....

Χαχαχαχα! Ευχαριστώ πολύ επίσης καλό Πάσχα να έχουμε. Είμαι σίγουρος πως θα είμαι πολύ χαρούμενος με τέτοιο εργαλείο. Μέσα στην εβδομάδα λοιπόν θα γίνει η αγορά και θα πέσει και φωτό εδώ. Κάτι που χρήζει προσοχής σε αυτή τη μετάβαση με βάση την εμπειρία;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μετάβαση από παπί σε Tmax 30/03/2018 18:17 #4

  • gyiama
  • Το Άβαταρ του/της gyiama
  • Offline
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 2163
Σου απαντώ εδώ από εδώ www.tmaxclub.gr/forum/ta-arthra-tmaxclub/13693-neo-tmax-2017-dx-sx?start=195 για να μη μπερδεύουμε τα θέματα μεταξύ τους.

Είναι εντελώς διαφορετικό ως προς το γκάζι τα φρένα το στρίψιμο , στα πάντα όλα φυσικά προς το καλύτερο. Θα το ευχαριστηθείς πολύ και θα το μάθεις γρήγορα αν είσαι προσεκτικός στην αρχή. Μετά όλα είναι εύκολα . Με το καλό να το
Πάρεις
????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.