Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Καλώς ήρθατε στο tmaxclub.gr!
Σας ευχόμαστε καλή διαμονή!
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Σακης απο θεσσαλονικη

Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 13:53 #1

  • Sanal
  • Το Άβαταρ του/της Sanal
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 70
Καλησπέρα και καλη εβδομάδα.Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που εδώ και μια εβδομάδα ειμαι κάτοχος ενος tmax 2006 μεν αλλα και ενθουσιασμενος που ανακάλυψα οτι υπαρχει ενα τεραστιο κοινο που ασχολείται με αυτο το μηχανάκι και οχι άδικα και ετσι μπορω να μοιραστω και γω την τρελλα μου χωρίς να με κοιτάνε στραβά .
Ειμαι 37 ετων απο θεσσαλονικη παντρεμένος ,με 2 υπεροχα παιδια αλλα και αρρωστος με τις μηχανες και τις βελτιωσεις.
Οδηγώ απο τοτε που θυμάμαι τον εαυτό μου και παντα ειχα στην κατοχη μου καποιο διτροχο,παρολα τα χρονια που περασανε και άλλαξαν τα γούστα και ο τροπος οδήγησής δεν θα σας κρυψω οτι με καθε ευκαιρία θα κανω το κανγκουριλικι μου είτε λέγετε μπαντιλικι η καμια γρήγορη στα φανάρια.
Τα τελευταια 5 χρονια οδηγαω scooter και τα αλλαζω καθε καλοκαιρι μη μποροντας να ικανοποιησω τα γουστα μου με τα πρεπει και τις απαιτησης τις εποχης.
Με πολυ ζορι υπομονη και οικονομια καταφερα επιτελους να παρω ενα τρομερο μηχανακι στα χερια μου και να καταληξω οτι με ικανοποιει απολυτα αλλα η αρρωστια ζηταει βελτιωση και θα ζητησω την βοηθεια σας αλλα και την υπομονη και ανοχη τον παλαιων στους νεους.Σας ευχαριστω για την αποδοχη και ευχομαι να γνωριστούμε και απο κοντά.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re:Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 14:00 #2

  • River
  • Το Άβαταρ του/της River
  • Offline
  • God Tmaxista
  • ΓΙΩΡΓΟΣ
  • Δημοσιεύσεις: 8964
Καλώς ήρθες στην παρέα, πάντα όρθιος και με γεια το μοτορι!
Μετά από 120.000+ χλμ με το μοντέλο που έχεις κι εσύ, μπορώ να σου εγγυηθω ότι δεν θα σε απογοητεύσει ποτέ!
Όσον αφορά το θέμα της βελτίωσης τώρα στο συγκεκριμένο μηχανάκι, απλά δεν υπάρχει σταματημος!
Θα το καταλάβεις στην πορεία, αφού πραγματικά ότι και να βάλεις στο μυαλό σου, υπάρχει και μπορεί να γίνει!
Τελευταία διόρθωση: 22/02/2016 14:00 από River.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re:Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 15:07 #3

  • maximos
  • Το Άβαταρ του/της maximos
  • Online
  • Συντονιστής
  • Δημοσιεύσεις: 10293
Καλώς ήρθες Σάκη στην παρέα μας!!!! Να χαιρεσαι πανω απο ολα την οικογένεια σου! Κ για να μην νομίζεις ότι είσαι ο μόνος μεγάλος μιας κ είχε έναν τόνο η γραφή σου..κ γω 35 είμαι με ένα παιδάκι...Η ψυχή του μοτοσυκλετιστη(καγκουρα) χαχαχα δεν έχει ηλικία!
Με το καλό λοιπόν το νέο σου απόκτημα, να σαι σίγουρος ότι θα το κατά ευχαριστηθείς κ ο μόνος λόγος που θα το αλλάξεις θα ναι για να πάρεις καποιο άλλο tmax μεταγενεστερης γενιάς.
Ότι χρειαστείς είμαστε εδώ να σε βοηθήσουμε!
Αν επιτρέπεται από ποια περιοχή της Θεσσαλονίκης είσαι?
Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly!
Τελευταία διόρθωση: 22/02/2016 15:09 από maximos.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 15:41 #4

  • Bakery
  • Το Άβαταρ του/της Bakery
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 118
Καλωσόρισες να χαίρεσαι το εργαλείο σου!!!
Και φυσικά, την όμορφη οικογένεια σου!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 16:13 #5

  • Sanal
  • Το Άβαταρ του/της Sanal
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 70
Σας ευχαριστω πολυ ,ειμαι απο α.τουμπα κ εχω γυμναστηριο 10 χρονια στην καλαμαρια και γνωριζω κ τον Νικο απο το body action αν ειδα καλα το μοτο του πεταχτα καπου στο φορουμ,επισης η γυναικα μου μου ειπε οτι ασχολειται ενας συναδερφος της πολυ με tmax ο κ.Χριστουλας αν τον γνωριζεται.....
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re:Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 16:21 #6

  • River
  • Το Άβαταρ του/της River
  • Offline
  • God Tmaxista
  • ΓΙΩΡΓΟΣ
  • Δημοσιεύσεις: 8964
Παρών!

Σάκης με γυμναστήριο στην Καλαμαριά...Και είμαι συνάδελφος με τη γυναίκα σου?

Της Βιβής ο Σάκης είσαι?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re:Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 16:23 #7

  • maximos
  • Το Άβαταρ του/της maximos
  • Online
  • Συντονιστής
  • Δημοσιεύσεις: 10293
Ναι είναι φίλος ο Νίκος θα τον δεις εδώ! Όσο για τον Κ.Χριστουλα τι να πούμε!??? (Είναι ο 1ος που σου απάντησε) χαχαχα.
Θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε κ από κοντά!
Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 16:44 #8

  • Sanal
  • Το Άβαταρ του/της Sanal
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 70
Ναι ο Σακης της Βιβης κ.River και θα ζητουσα την εχεμυθεια σου για τα λεγομενα εδω μεσα γιατι αν μαθει η κυρα τι σκοπευω να ξοδεψω θα κοιμαμαι με το τερας στο πεζοδρομιο....οχι οτι με χαλαει μεταξυ μας
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 16:50 #9

  • Sanal
  • Το Άβαταρ του/της Sanal
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 70
Μιας και ανεφερα πεζοδρομιο σημερα ειχα την ατυχια να χαλασει το σαλιγκαρι που κλειδωνα επι σειρα ετων τα μοτορια μου και αναγκαστικα να το κοψω με τροχο σαν βουτηρο και αποφασισα οτι πρεπει να το ασφαλισω με καθε τροπο γιατι ειναι εκτεθημενο εντελως το εργαλειο.Κατεληξα σε gprs tracker περα απο καποιο λουκετο πουισως μου προτεινεται .ποια ειναι η γνωμη σας και αν εχουμε καποιον για τοποθετηση σε tmax;!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 16:51 #10

  • River
  • Το Άβαταρ του/της River
  • Offline
  • God Tmaxista
  • ΓΙΩΡΓΟΣ
  • Δημοσιεύσεις: 8964
χχαχαχαχαχαχαα! εννοειται! μεταξυ κατεργαρεων, ειλικρινεια!!! ;-)

αντε με το καλο να τα πουμε κι απο κοντα στις συναντησεις ρε!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 16:56 #11

  • River
  • Το Άβαταρ του/της River
  • Offline
  • God Tmaxista
  • ΓΙΩΡΓΟΣ
  • Δημοσιεύσεις: 8964
SANAL έγραψε:
Μιας και ανεφερα πεζοδρομιο σημερα ειχα την ατυχια να χαλασει το σαλιγκαρι που κλειδωνα επι σειρα ετων τα μοτορια μου και αναγκαστικα να το κοψω με τροχο σαν βουτηρο και αποφασισα οτι πρεπει να το ασφαλισω με καθε τροπο γιατι ειναι εκτεθημενο εντελως το εργαλειο.Κατεληξα σε gprs tracker περα απο καποιο λουκετο πουισως μου προτεινεται .ποια ειναι η γνωμη σας και αν εχουμε καποιον για τοποθετηση σε tmax;!

λογικα σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο αν πας θα στο περασουν ή αλλιως σε μαγαζι με συναγερμους

κανε ενα περασμα απο Μερεμετσακη και αν δε μπορει, στα 50 μετρα πιο περα ειναι η Patrol

και κανε και ασφαλεια κλοπης....ειναι πολυ οικονομικη στα παλιοτερα μοντελα καθως η αξια ειναι αντιστοιχως χαμηλη
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 17:50 #12

  • Sanal
  • Το Άβαταρ του/της Sanal
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 70
Σας ευχαριστωγια την θερμη υποδοχη και χαρηκα που βρηκα γνωστους αν και με τοσα που διαβασα ειναι σα να σας γνωριζω,ισχυουν οι τεταρτες στο κιτρινο ποδηλατο;
Και μια ερωτηση ακομα μιας κ αυριο θα παω για τακακια θα ηθελα να γυαλισω τις ζαντες μου,γνωριζουμε κανεναν;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re:Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 17:56 #13

  • maximos
  • Το Άβαταρ του/της maximos
  • Online
  • Συντονιστής
  • Δημοσιεύσεις: 10293
Να σαι καλά Σάκη! Σχετικά με τις ζάντες υπάρχει κάποιος Καββαδίας που ασχολείται είναι λίγο "βαρύς" αλλά κάνει δουλειά. Από κει κ πέρα δεν ξέρω ο gyiama αν γνωρίζει κανέναν άλλον.
Όσον για τις Τετάρτες ναι ισχύουν κανονικά.
Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 18:05 #14

  • Sanal
  • Το Άβαταρ του/της Sanal
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 70
Thnx maximos,παραειναι βαρυς γιατι την προηγουμενη εβδομαδα μιλουσα μαζι του και κανονιζαμε για αυριο κ τωρα δεν υπαρχει αυτος ο αριθμος με λενε και κανονισα ολοκληρο προγραμμα για να μην εχω μηχανακι 2μερες....και ειπα μπας κ υπαρχει κατι να μας σωσει αλλα μαλλον με τις μαυρες θα μεινουμε.....ευχαριστω παντος
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re:Σακης απο θεσσαλονικη 22/02/2016 18:36 #15

  • maximos
  • Το Άβαταρ του/της maximos
  • Online
  • Συντονιστής
  • Δημοσιεύσεις: 10293
Χαχαχα κ γω δεν έκανα δουλειά μαζί του μου την έσπασε ο τρόπος που μου μιλούσε στο τηλέφωνο...κάτι θα βρούμε κάνε υπομονή..
Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2