Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Νέο Tmax 2017 DX, SX

Re:Νέο Tmax 2017 DX, SX 14/06/2017 20:36 #196

  • maximos
  • Το Άβαταρ του/της maximos
  • Online
  • Συντονιστής
  • Δημοσιεύσεις: 10293
Κανα ανοιγμα ρολαριστα να κανετε Χρήστο! Περιμένουμε!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Νέο Tmax 2017 DX, SX 15/06/2017 00:57 #197

  • χρηστος-530
  • Το Άβαταρ του/της χρηστος-530
  • Offline
  • Adult Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 438
Καναμε και σημερα γιαννη. μολις γυρισα σπιτι. ειναι πιο δυνατο απο το 530. να σου πω οτι εγραψε 180 προς μια μερια και 178 στην αντιθετη. εγω τετοια νουμερα με μαμα το τμαχ δεν ειχα δει ποτε εκτος απο κατηφορα. οπως ειναι το δικο μου απο ρολαριστα στα 100 φευγω μπροστα με διαφορα. και επειδη το εψαξα ειναι πιο κοντο 200 με 300 στροφεσ απο οτι το δικο μου με 16αρες μπιλιες. δηλαδη απο το μαμα 530 ειναι τουλαχιστον 500 στροφεσ πιο κοντο και πεταγεται στην εκκινηση τοσο δυνατα.
.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Νέο Tmax 2017 DX, SX 29/03/2018 00:52 #198

  • Panosg
  • Το Άβαταρ του/της Panosg
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 4
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Είμαι πολύ κοντά στην αγορά ενός Tmax 530 2017. Αυτό το οποίο με απασχολεί είναι το γεγονός ότι οδηγώ εδώ και δέκα χρόνια ένα crypton x παπάκι. Παρόλο που έκανα test ride το Tmax και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα στην οδήγησή του, ωστόσο συνεχίζω να έχω ενδοιασμούς σχετικά με τη μετάβαση από το παπάκι σε ένα μεγάλο σκούτερ. Σκέφτηκα να ρωτήσω εδώ διότι είμαι σίγουρος πως όλοι είστε περισσότερο έμπειροι με τα σκούτερ. Ποια είναι η άποψή σας; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Τελευταία διόρθωση: 29/03/2018 00:53 από Panosg.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Νέο Tmax 2017 DX, SX 29/03/2018 20:35 #199

  • gyiama
  • Το Άβαταρ του/της gyiama
  • Offline
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 2163
Αν γενικά έχεις εμπειρία από μηχανάκι μη φοβάσαι τπτ είναι πολύ εύκολο στην οδήγηση του απλά θέλει προσοχή με το γκάζι. Απ το παπάκι σ αυτό είναι χαοτική η διαφορα και σαν συμπεριφορά και σαμ ταχύτητα! Αν το πάρεις με γνώμονα την σύνεση και την προσοχή στην οδήγηση δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Α το πάρεις για να τρέχεις σαν τρελός , τότε καλύτερα να πας σε κάτι πιο ήπιο και πιο ενδιάμεσο. Πχ ένα 300αρι
????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Νέο Tmax 2017 DX, SX 29/03/2018 21:12 #200

  • Panosg
  • Το Άβαταρ του/της Panosg
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 4
gyiama έγραψε:
Αν γενικά έχεις εμπειρία από μηχανάκι μη φοβάσαι τπτ είναι πολύ εύκολο στην οδήγηση του απλά θέλει προσοχή με το γκάζι. Απ το παπάκι σ αυτό είναι χαοτική η διαφορα και σαν συμπεριφορά και σαμ ταχύτητα! Αν το πάρεις με γνώμονα την σύνεση και την προσοχή στην οδήγηση δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Α το πάρεις για να τρέχεις σαν τρελός , τότε καλύτερα να πας σε κάτι πιο ήπιο και πιο ενδιάμεσο. Πχ ένα 300αρι

Έχω αυτά τα δέκα χρόνια εμπειρίας με το cryptonaki. Νομίζω δεν θα αντιμετωπίσω πρόβλημα γιατί είμαι αρκετά φειδωλός με το γκάζι, με την καλή έννοια. Όταν λες διαφορετική συμπεριφορά, εννοείς ως προς το γκάζι έτσι;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Νέο Tmax 2017 DX, SX 05/05/2018 01:36 #201

  • ΠΑΠΑΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΠΑΠΑΣ
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 77
Βάλε τα λεφτά καβαντζα πάρε ένα του 09 με 5000 καί είσαι πρώτος
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.