Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Πως κάνουμε αγορές με Paypal όσο υπάρχουν capital controls

Re:Πως κάνουμε αγορές με Paypal όσο υπάρχουν capital controls 14/02/2016 18:26 #16

  • skiace
  • Το Άβαταρ του/της skiace
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Δημοσιεύσεις: 117
Υποθετω πωσ ημουν απο τους λιγους τυχερους που δεν επηρεασαν τα cc τον λογαριασμο του paypal. Και μαλιστα χωρισ ουτε καν τον περιορισμο των 500€ τον μηνα.
Μη με ρωτησετε πωσ δεν το γνωριζω, ουτε και φιλοσ τραπεζικος που εργαζεται στην τραπεζα που εχει εκδοσει την καρτα που ειχα σενδεσει με το pp μπορεσε να ανακαλυψει.
Τον προειδοποιησα μονο μην κανει καμμια μ&λκια και δεν μπορω να κανω αλλες αγορες γιατι θα τον σκισω.

Η αληθεια ειναι πωσ ο πραπανω τροπος συγκαταλεγεται σε αυτους της απ?ελπισιας καθως συντομα θα διαπιστωσετε πωσ οι διφορες προμηθειες θα επιβαρυνουν σημαντικα το κοστος των αγορων σας.

Για την ωρα σε αυτους που ακομη δεν μπορουν να κανουν αγορες μεσω pp με τον κλασσικο τροπο, θα προτεινα την revolut. Ακομη και εγω ομως που μπορω μεσω pp θα συνδεσω την revolut στο λογαριασμο του pp για να μηδενισω το κοστος συναλλαγματικης ισοτιμιας που χρεωνει το pp.

Στάλθηκε από το HP 7 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Πως κάνουμε αγορές με Paypal όσο υπάρχουν capital controls 16/02/2016 00:55 #17

  • Skor1gt
  • Το Άβαταρ του/της Skor1gt
  • Offline
  • Tuner Tmaxista
  • Silver Max '01
  • Δημοσιεύσεις: 638
Εγώ πάντος πριν ένα μήνα ακριβώς παρήγγειλα κινητό από Κίνα και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Προχώρησε το σύστημα κανονικά και σήμερα παρέλαβα. Κάτι θήκες που έψαξα να πάρω από άλλον δεν μπόρεσα να τις παραγγείλω. Με σταματούσε στο τελευταίο βήμα. Μήπως παίζει ρόλο και ο πωλητής?
Cash rules everything around me ...WU TANG
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Πως κάνουμε αγορές με Paypal όσο υπάρχουν capital controls 19/02/2016 19:40 #18

  • nick7sol
  • Το Άβαταρ του/της nick7sol
  • Offline
  • Adult Tmaxista
  • tech max 2011
  • Δημοσιεύσεις: 404
Tελεια το μαθαμε το κολπο!Κολπακι για λεφτα παιζει?Ειναι πολλα για τη ρυθμιζομενη..... no money no money no money no money
Γρηγορα ναι, βιαστικα οχι!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2